/
Hakkımızda

Lammons Mobilya

Hakkımızda

Lammons Mobilya

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve tasarımlar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Lammons Mobilya (Uygar Turan Mobilya) girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan tüketicisine en kaliteli ve en konforlu ürünü sunmayı ilke edinerek, yarının mobilyasını bugünden tasarlama ruhuyla 1987 yılında İzmir’de üretim faaliyetine başlamıştır.

Mobilya sektöründe masif yatak ve yemek odasıyla başladığı faaliyetlerine; kısa sürede günümüz kalite ve modern tasarımlar, modüler mobilya ve koltuk mobilyaları ile yenilikler yaparak, sizlerin kullanıma değer katmıştır.

Lammons Mobilya, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Lammons Mobilya (Uygar Turan Mobilya) sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 10.000 m² kapalı alan ile hizmet vermeketedir. Bir çok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkuru ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Lammons Mobilya (Uygar Turan Mobilya), kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir. Lammons Mobilya (Uygar Turan Mobilya), uluslararası arenada kanıtlanmış mobilya deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme
tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Hedefimiz ve gayemiz çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı mobilya sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, mobilya sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir