top of page

MİSYONUMUZ

DSCF0108+ - Kopya.jpg

      1987'de Mobilya sektöründe masif yatak ve yemek odasıyla başladığı faaliyetlerine, kısa sürede günümüz kalitesinde modern tasarımlar, modüler mobilya ve koltuk mobilyaları ile yenilikler yaparak sizlerin kullanıma değer katmıştır.

      Lammons Mobilya, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Lammons Mobilya sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

 

      Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 10.000 m² kapalı alan ile hizmet vermektedir. Birçok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkuru ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.     

LAMMONS_BEYAZ_PNG.png

      Lammons Mobilya(Uygar Turan Mobilya), kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir. Lammons Mobilya, uluslararası arenada kanıtlanmış mobilya deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

      Hedefimiz ve gayemiz çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı mobilya sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm projeleri başarıyla yürütüp, sonlandırmak; güçlü yapısını koruyarak, mobilya sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektedir.

      Sektöründe lider olan LAMMONS, eşsiz bir bilgi ve uzmanlık birikimine sahiptir. Bu birikimi kurumsal ve bireysel müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için kullanıyoruz.

 

      En son teknolojileri kullanarak sektör ortalamasının çok üzerinde bir performans sergiliyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, en iyisini bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemize göz atın.

LAMMONS_014886_PNG.png

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER YERDE / BY UYGAR

Hafif Ahşap

Telefon

E-posta Adresi

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page