top of page

OUR MISSION

DSCF0108+ - Kopya.jpg

LAMMONS, as a leader in its sector, has a unique knowledge and expertise. We use this knowledge to offer our corporate and individual customers quality and innovative products that they can use with peace of mind.

Additionally, by using the latest technologies, we perform well above the industry average. Whatever you need, you can be sure that you will find the best with us. Check out our site for more information.

LAMMONS_BEYAZ_PNG.png

      Lammons Mobilya(Uygar Turan Mobilya), kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir. Lammons Mobilya, uluslararası arenada kanıtlanmış mobilya deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

      Hedefimiz ve gayemiz çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı mobilya sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm projeleri başarıyla yürütüp, sonlandırmak; güçlü yapısını koruyarak, mobilya sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektedir.

      Sektöründe lider olan LAMMONS, eşsiz bir bilgi ve uzmanlık birikimine sahiptir. Bu birikimi kurumsal ve bireysel müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için kullanıyoruz.

 

      En son teknolojileri kullanarak sektör ortalamasının çok üzerinde bir performans sergiliyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, en iyisini bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemize göz atın.

LAMMONS_014886_PNG.png

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER YERDE / BY UYGAR

Hafif Ahşap

Telephone

+90 232 254 22 40

E-mail address

Social Media

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page